Photogallery

     
 

 

 

 

   

Audio Gallery

 
         
 • sigin homeLiczba uczestniczących w Święcie Życia co roku wzrasta. Z powodów organizacyjnych i dla bezpieczeństwa w tym roku, podobnie jak w zeszłym, trzeba będzie się ZAREJESTROWAĆ, ponieważ tylko w ten sposób możemy otrzymać IDENTYFIKATOR osobisty, umożliwiający wejście pod NAMIOTY, gdzie będą miały miejsce poszczególne części Święta.To pozwoli Wspólnocie lepiej zorganizować się i lepiej obsługiwać uczestników.
  Prosimy o jak najszybszą REJESTRACJĘ.
  REJESTRACJA jest obowiązkowa, DARMOWA i musi być wykonana za pośrednictwem tej strony..


  ...Aby dokonać rejestracji  KLIKNIJ TUTAJ

 • «Święto Życia jest wspólną radością z obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Jego zmartwychwstanie staje się żywe: w oczach, uśmiechu oraz rozpromienionych twarzach młodych i ich rodzin. Kiedyś martwych w ciemności zła, a dziś żywych dzięki sile Bożego Miłosierdzia, które jest tysiące razy większe i potężniejsze od naszego grzechu. Pragniemy w tych dniach wszystkim zaświadczyć z radością, że Boże przebaczenie przemieniło nasze życie, odradzając nadzieję. Przybądź także i Ty… świętować z Bogiem, Panem Życia. Czekamy na Ciebie z radością!»  
                                           Matka Elvira

 • cm homeŚwięto Życia jest to wielkie międzynarodowe spotkanie wiary, uwielbienia i dziękczynienia Bogu, dawcy życia na wspomnienie narodzin Wspólnoty Cenacolo. W dniu 16 lipca 1983 roku, w święto Matki Bożej z Góry Karmel, Matka Elvira wspinała się na wzgórze Saluzzo z kluczami do miejsca, które stało Domem Matką dla całego dzieła: tego dnia zrodziła się Wspólnota Cenacolo! W lipcu 1993 roku, z okazji dziesiątej rocznicy narodzin Wspólnoty, po raz pierwszy zorganizowano "Święto Życia"...
 • 010Każdego roku podczas Święta Życia są różne relikwie świętych w celu zjednoczenia Nieba i Ziemi w modlitwie uwielbienia , wstawiają się za nami u Boga Życia. W tym raku będą relikwie św. Matki Teresy z Kalkuty, bardzo uwielbianej przez wszystkich. Relikwia, która przyjedzie z Rzymu  będzie wystawiona w kaplicy adoracji, aby czczona przez wiernych i podczas Mszy św. Będzie wystawiona obok ołtarza. Dziękujemy Matce Teresie za jej przyjazd do nas i od teraz prosimy o jej wstawiennictwo za wszystkich uczestników Święta Życia 2019. 
  Aby dowiedzieć się o wyjaśnieniach Relikwi Matki Teresy, kliknij tutaj