Goście

  • Ojciec Pino Isoardi


    Pierwszy następca Ojca Andrea Gasparino w prowadzeniu “Ruchu Kontemplacyjo Misjonarskiego Ojca de Foucould:, rzeczywistości obecnej w Kościele narodzonej w Cuneo w 1951 i dziś działającej poprzez swą aktywność misjonarską w wielu najbadniejszych krajach świata. Wspólnota ta od dziesiątek lat posługuje “Szkołą Modlitwy dla młodych” gdzie całe pokolenia – wśród których wielu naszych chłopców i dziewcząt – nauczyły się modlić, aby przeżywać piękno wiary. Głęboka przyjaźń związała, już od początku, Matkę Elwirę i Ojca Gasparino, przyjaźń silna i wzbogacająca, którą nadal związane są obie Wspólnoty.


  • Ojciec Francesco Peyron

    Misjonarz Matki Bożej Pocieszenia, wraz z innymi Ojcami misjonarzami prowadzi centrum duchowości misjonarskiej w Certosa di Pesio (CN), miejscu licznych inicjatyw i posługi Wiar: comiesięcznych spotkań „Szkoły Modlitwy” dla młodych, w których zawsze licznie biorą udział młodzi z naszej Wspólnoty; spotkań dla rodzin; rekolekcji i dni skupienia dla osób konsekrowanych... Ojciec Francesco od wielu lat jest naszym przyjacielem i aktywnie posługuje w zakresie duchowym w niektórych naszych domach.


  • bodoJ. Em. Ks. Bp. Cristiano Bodo

    AJ. Em. Ks. Bp Cristiano Bodo, Biskup Saluzzo, urodził się w Vercelli dnia 30 lipca 1968,archidiecezji gdzie został wyświęcony na kapłana w 1993. Uzyskał magistra teologii na Wydziale Teologicznym w Padwiew 1993; w 2014 uzyskał doktorat z teologii. Był proboszczem wielu parafii w swojej diocezji, był również wikariuszem biskupim dla młodych od 2005 oraz wiernych od 2015; był ponadto wikariuszem generalnym archidiecezji w latach 2007-2015. 31 lipca 2007 został mianowany honorowym prałatem Ojca Świętego. Delegat konferencji episkopalnej piemonckiej do spraw powołań, seminarium i diakonatu.17 grudnia 2016 został mianowany biskupem Saluzzo przez Papieża Franciszka; otrzymał sakre biskupią w Katedrze Vercelli 25 marza 2017. Przejał diecezję 2 kwietnia 2017 tego roku w Katedrze w Saluzzo.


 

 Strona uaktualniana na bieżąco...