Užitočné informácie
 

REGISTRÁCIA

Počet účastníkov "Festivalu Života" sa každoročne zvyšuje, preto aj tento rok z organizačných a bezpečnostných dôvodov bude nutná REGISTRÁCIA. Toto komunite umožní lepšiu organizáciu a pozornejšiu službu pre všetkých účastníkov.
PASS nedáva právo prístupu na kopec s vlastnými prostriedkami.
REGISTRÁCIA je povinná! Zadarmo a musí byť vykonaná na tejto web-stránke. Všetkých zdvorilo žiadame, aby sa zaregistrovali čo najskôr na tejto stránke...

 

 

UBYTOVANIE

Kňazi
Komunita poskytuje vo svojich priestoroch možnosť prenocovania pre kňazov, ktorí chcú s nami stráviť dni Festivalu Života .Stravovanie pre prítomných kňazov a zasvätené osoby je ponúkané Komunitou, a to v jedálni Materského domu. Láskavo vás prosíme nahlásiť meno a dni pobytu na telefónnej ústredni Komunity  +39 0175 46122 alebo na adrese e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Rodinní príslušníci, priatelia a známi
Na prenocovanie je potrebné kontaktovať priamo hotel, bed and breakfast … v blízkosti Saluzzo (CN) a vopred zarezervovať miesto, pretože účasť na Festivale je veľká. V priloženom súbore pdf nájdete niektoré adresy hotelov v oblasti. Pre bližšie informácie v slovenskom jazyku viď na stránke Občianskeho združenia Pomoc ohrozenému dieťaťu.

 

 

JEDÁLNE LÍSTKY

 

Počas dní festivalu poskytujeme možnosť stravovania sa na obed a na večeru, cena stravných lístkov je približne 10€.  Jedlá sa podávajú:
Piatok: obed a večera; Sobota: obed a večera; Nedeľa: Obed. 
Pre skupiny, ktoré chcú využiť túto službu, je nevyhnutné objednať si stravné lístky -  kvôli lepšej organizácii stravovania. 
Pre rezervaciu stravných lístkov je potrebné zaslať objednávku cez: 
fax +39 0175 476369 alebo 
e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. s uvedením: 
Odkiaľ je skupina
Počet osôb, 
počet dní a jedla
 (obedy a večere) pre skupinu. Stiahnite si rezervačný formulár kliknutím tu.
Počas všetkých dní Festivalu bude otvorený BAR, kde si môžete kúpiť sendviče, nápoje, zmrzlinu, kávu a cappuccino.

 

 

PARKOVANIE V SALUZZO

Tak ako každý rok, z dôvodu priechodnosti cestnej premávky, nebude možné vystúpiť na kopec v Saluzzo vlastnou dopravou. Prístupové cesty Via San Lorenzo a Via Creusa budú uzatvorené dopravnou službou, ktorá umožní prechod iba miestnym obyvateľom a hosťom, ktorí sa preukážu poukazom PASS. Všetkých ostatných pozývame, aby zaparkovali na označených miestach a využili kyvadlovú dopravu autobusmi.
Na mape v súbore pdf nájdete parkovacie miesta P1 , P2 e P3 (odporúčané Mestskou políciou), odkiaľ zároveň vychádza kyvadlová doprava.
 
 

P1 Námestie Foro Boario
Veľké neplatené parkovisko pri vstupe do Saluzzo, východzí bod kyvadlovej dopravy. Parkovisko odporúčané Mestskou políciou..

P2 Železničná stanica
Parkovisko s obmedzeným počtom miest, zastávka kyvadlovej dopravy smerom na miesto konania Sviatku. 

P3 Parkovisko G.B. Bodoni
Možnosť parkovania karavánu (s prívodom vody) a obmedzeným počtom miest. Zastávka kyvadlová doprava BUS 600 metrov.
Stránka vo výstavbe 

Pozri Google Maps...
Stiahnite si mapu vo formáte PDF

 

SLUŽBA KYVADLOVEJ DOPRAVY-AUTOBUSY

Pre plynulejší priebeh dopravy na miesto konania Festivalu a z ohľaduplnosti voči miestnym obyvateľom bude k dispozícii kyvadlová doprava autobusmi, ktorá vás dopraví z niektorých záchytných parkovísk mesta Saluzzo k Materskému domu Komunity.
Ďakujeme za vašu láskavú spoluprácu, vďaka ktorej nutné presuny prebehnú organizovane a bez nepríjemností pre občanov mesta Saluzzo.

CESTOVNÝ PORIADOK KYVADLOVEJ DOPRAVY 

Štvrtok:

     od 14.30 do 16.30
     od 18.00 do 20.00 (iba zostup)

Piatok :

     od 8.00 do 12.30
     od 14.00 do 17.00
     od 18.30 do 20.30
     od 22.30 do 23.30 (iba zostup)

Sobota:

   od 8.00 do 12.30
     od 14.00 do 17.00
     od 18.30 do 20.30
     od 22.30 do 23.30 (iba zostup)

Nedel'a:

     od 8.00 do 11.00
     od 12.30 do 14.30
     od 15.30 a nad'alej (iba zostup)